fbpx

אודות משרדנו

משרד עורכי דין שניר בר זוהר חרט על דיגלו ערכים של מקצועיות, יחס אישי, זמינות, אמינות וליווי לאורך כל ההליך המשפטי תוך תפירת ה"חליפה המשפטית" המתאימה לנסיבות האירוע. משרדינו מייצג בתחומים רבים כגון, דיני עבודה, ביטוח לאומי, נזיקין, תביעות ביטוח פרטיות, תאונות דרכים, נזקי גוף, נזקי רכוש ועוד.

משרדינו נחל הצלחות רבות, ורואה בהליך המשפטי ככלי עזר למימוש זכויות. משרדינו מנגיש את המידע המשפטי ללקוחותיו וזו על מנת שיוכלו לקבל את ההחלטה המושכלת והרווחית ביותר בהתאם לזמן הנתון ולנסיבות האירוע.

ef4aa9 50839f7a218d4c209d4be2bc361161b5 mv2

אמינות ויחס אישי

משרדינו רואה בלקוח כמרכז, על כן אנו סבורים כי על מנת שהלקוח יקבל החלטה מושכלת יש ללוות אותו לאורך ההליך ולהסביר לו את המשמעויות של כל צעד ושעל עד לפיצויי ההולם. אי לכך מרגע שמשרדינו מקבל לידיו תיק של לקוח חדש, עו"ד מנוסה מהתחום יוצר עימו קשר באופן אישי, מברר את נסיבות האירוע (הקייס המשפטי) תוך מתן הוראות לאיסוף ראיות (אשר יכולות להכריע את הכף בהליך המשפטי) ככל והדבר דרוש, מזמין את הלקוח לפגישה לצורך הכירות, שמיעת פרטים וקבלת החומר שנאסף. לאחר בחינת התיק והראיות עו"ד מציג בפני הלקוח את ה"חליפה המשפטית" המתאימה שאנו סבורים כי תביא לתוצאה הטובה ביותר בעבור הלקוח. כאשר הוסברו ללקוח השלבים, דרכי הפעולה והסיכונים, הוודאות שלו גדלה כך שלמעשה התוצאה המשפטית לא מפתיעה אותו, בכך אנו משיגים יחסי אמון חזקים עם לקוחותינו. 

זמינות

ייתכנו מצבים כי ללקוח אחד נמליץ לפעול במספר משורים היות ואנו סבורים כי מגיע לו פיצוי ממספר גופים, אשר על מנת להוציא את הפיצוי יש לפעול בדרכים משפטיות שונות ומגוונות.

היות ומשרדינו עוסק בתחומים חופפים כגון, דיני עבודה, ביטוח לאומי ונזיקין לקוחותינו מקבלים את הטיפול המקצועי במרוכז תחת מעטפת אחת. היתרונות לכך הם רבים אך העיקרי מבניהם הוא יתרון ההליך המזורז היות וכל המידע בכל שלב ושלב מרוכז במשרדינו.

מקצועיות

משרדינו מבצע השתלמויות ומקפיד הקפדה יתרה להתעדכן בהתאם לחידושים בדין ובהלכה הפסוקה. כך למעשה משרדינו משמר את הרף הגבוה שהציב לעצמו למקצועיות ובקיאות בתחומי פעילות המשרד.

ליווי לאורך כל ההליך ולאחריו

גם כאשר משרדינו מסיים את הטיפול  בלקוחותיו. אנו ממשיכים להיות בקשר רציף עם הלקוחות  מעדכנים אותם במאמרים, כתבות, סיפורי הצלחה, משתפים במקרים פיקנטים תוך שילוב פסיקה וחקיקה חדשה וזו על מנת להנגיש את המידע המשפטי לאדם הפשוט כדי שיידע לממש את זכויותיו.

היות ומשרדינו סבור כי כל אדם צריך לדעת את זכויותיו. משרדינו  השיק לאחרונה מחלקת ייעוץ לקבלת פניות מלקוחות פוטנציאלים.

שכן בהרבה מן הלקוחות שהגיעו למשרדינו התברר לנו בדיעבד כי לקוחותינו השתהו בפניה לקבלת ייעוץ/ייצוג משפטי היות והיו סבורים כי נגרם להם עוול, אך לא היו בטוחים. בחלק מהפעמים זמן ההמתנה היווה מכשול. יתרה מכך, המתנה ממושכת עשויה להוות מחסום דיוני בפני הגשת תביעות.

 על כן וכדי למנוע היישנות מקרים דומים מסוג זה. הינכם רשאים לקבל מענה מקצועי לפנייתכם על ידי שימוש בשירות שניתן בדף האינטרנט של משרדינו.

שם ניתן לכתוב פניה/שאלה עם תיאור קצר של נסיבות האירוע להשאיר פרטים ועו"ד מטעמינו ייצור עמכם קשר בהקדם או בהודעה חוזרת במידה והמידע בפניה יהא מפורט דיו.

לסיום

משרדינו בנה את ערך האמינות והמקצועיות אצל לקוחותינו מתוך אמונה כי עבודה קשה לאורך השנים תניב קהילה אשר תקבל מענה מהיר ומקצועי, ותעביר את החוויה ללקוחות חדשים. כיום משרדינו מייצג לקוחות רבים אשר בעיקר מגיעים מלקוחות מרוצים.